Bine ai venit, Vizitator
Username: Parolă: Amintește-mă

SUBIECT: indicator localitate

indicator localitate acum 3 ani 3 luni #1138

• dietmar
  • Fresh Boarder
un indicator de DUMBRAVITA este chiar atit de imposibil de pus la coborirea de pe autostrada sau la intersectia cu centura ?! am mai semnalat chestiunea asta in urma cu vreo 2 ani si tot nimic. acum ca e si alt primar credeam ca e mai receptiv la chestiuni logice ...
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.

indicator localitate acum 3 ani 3 luni #1140

• tonytm
  • Junior Boarder
  • Thank you received: 3
Nu tine de administratia locala. Semnalizarea respectiva e administrata de CNADNR, cred.

indicator localitate acum 3 ani 3 luni #1141

• dietmar
  • Fresh Boarder
CNADNR este pe sectoarele dintre localitati, aici e vorba de zona teritorial administrativa Dumbravita, cel putin la Gazprom unde e intersectia cu centura

indicator localitate acum 3 ani 3 luni #1142

• LAMPA
  • Fresh Boarder
Vorbim de indicatoare de intrare intr-o localitate, care la noi in Dumbravita avem strazi care nu au indicatoare de ani de zile de pilda strada mea are nume doar in hirtiile de la primarie si pe buletinul meu de identitate daca vine un livrezon sau alceva de genu asta nimeni nu stie care este strada, slava Domnului ca avem telefoane mobile. Indicatoarele din localitate si cele care ne indica straziile cred ca sunt ale primariei, dar e bine cata vreme le platim impozitele, nimeni nu ne asculta pe acest forum.Poate cineva reponsabil din primarie sa mai intre pe topic si sa afle offurile cetatenilor urbei. :(
Time to create page: 0.317 seconds