Bine ai venit, Vizitator
Username: Parolă: Amintește-mă

SUBIECT: Inzapezire

Inzapezire acum 4 ani 4 luni #674

• adrianstefan
  • Junior Boarder
Stie cineva care este traseul pentru curatarea zapezii? Cum se face parcurgerea strazilor? Este un program bine stablit sau totul e in functie de ciubuc la tractorist? Cate utilaje sunt implicate?
Administratorul a dezactivat accesul public la scriere.

Re: Inzapezire acum 4 ani 4 luni #675

• adrianstefan
  • Junior Boarder
Scrieti-mi va rog numarul de mobil al unui muncitor pe vre-un utilaj pentru ca in comuna asta penibila vad ca doar asa merge.

Re: Inzapezire acum 4 ani 4 luni #677

• cristib
  • Gold Boarder
  • Thank you received: 26
0256 296001 Politia Comunitara.
O alta posibilitate, asta daca ai primit SMS cu text de genul "Partidul cutare va indeamna sa mergeti la alegeri" chiar dupa incetarea campaniei electorale (la limita legii este cuvantul de ordine in Romania), puteai sa suni la numarul respectiv sa te ajute sa mergi la alegeri.

Re: Inzapezire acum 4 ani 4 luni #679

• dietmar
  • Fresh Boarder
Oare de ce anume Politia nu amendeaza administratorul drumului pentru faptul ca nu este dezapezit ? In codul rutier exista aceasta prevedere ca Politia sa sanctioneze administratorul drumului ! Politia are si alte atributiuni decit cele pe care le vedem zilnic unde pazesc cite un semafor vreo bariera sau vreo linie continua ! Chestiunea cu dezapezirea este valabila atit pentru drumul principal care strabate comuna si care am inteles ca tine de CNADNR cit si pentru restul drumurilor care tin de primaria Dumbravita.
Time to create page: 0.306 seconds