Stiri

Forum

Anunturi

Cine e Online

Avem 143 vizitatori și nici un membru online

Ultimele comentarii

Ai o informaţie, poze de la evenimente sau un articol despre CS Dumbrăviţa, şcoală sau orice altceva ce priveşte in mod direct pe locuitorii comunei noastre? Atunci foloseşte formularul de contact şi trimite-le la noi, iar noi le vom publica. Astfel toti dumbrăviţenii vor putea sa aibă acces la realizările şi evenimentele care au loc în comuna noastră.

Administratorii Dumbrăviţa Timiş îşi rezervă dreptul de a nu publica mesaje cu conţinut publicitar sau politic, care pot încălca legislaţia în vigoare sau bunul simţ.

Comentarii   

#2 dumbravita timis 23-11-2011 10:20
Din pacate problema este cunoscuta de multa vreme. Licitatiile pentru transportul judetean sunt organizate de consiliul judetean Timis. In cazul de fata a castigat Autotim care presteaza serviciile de care stim. Speram in viitor la extinderea liniei de firobuz RATT. O parte din licitatiile referitoare la RATT au avansat.
#1 Kopis Ramona 23-11-2011 09:16
O problema serioasa este transportul de calatori. Biletul si abonamentul este foarte scump si nu se respecta graficul orar. Sambata, 19.11.2011 nu a fost autobuz la ora 11, iar miercuri, 23.11.2011, la 7 si 10 , cand copii merg la scoala.

Ultimele discutii din forum


Warning: Illegal string offset 'relative' in /home/rdum0937/public_html/libraries/src/HTML/HTMLHelper.php on line 626

Warning: Illegal string offset 'pathOnly' in /home/rdum0937/public_html/libraries/src/HTML/HTMLHelper.php on line 627

Warning: Illegal string offset 'detectBrowser' in /home/rdum0937/public_html/libraries/src/HTML/HTMLHelper.php on line 628

Warning: Illegal string offset 'detectDebug' in /home/rdum0937/public_html/libraries/src/HTML/HTMLHelper.php on line 629

Warning: Illegal string offset 'relative' in /home/rdum0937/public_html/libraries/src/HTML/HTMLHelper.php on line 632

Warning: Illegal string offset 'detectBrowser' in /home/rdum0937/public_html/libraries/src/HTML/HTMLHelper.php on line 632

Warning: Illegal string offset 'detectDebug' in /home/rdum0937/public_html/libraries/src/HTML/HTMLHelper.php on line 632

Warning: Illegal string offset 'pathOnly' in /home/rdum0937/public_html/libraries/src/HTML/HTMLHelper.php on line 635
Asfaltarea strazilor Va recomand sa mergeti impreuna cu vecini cati mai multi si cu pozele la prima sedinta de consiliu pana nu se asfalteaza si sa va tineti de capul lor pana va dau o solutie. Altfel...
Radioactivitatea din zona Padurii Verzi Sunteti destul de departe de zona unde a fost sonda.
Alegeri Locale pentru Primaria Dumbravita 2016 CL Dumbravita 2016: PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT --- MALAC VICTOR PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT --- HAŢEGAN IOAN PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT --- CIONCĂ DANIEL PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT...
Plata Canalizare - asociatia veche Salut, Si eu sunt in aceeasi situatie pe strada Cervantes 29. Si eu am fost nevoit sa platesc peste 600 euro cand am cumparat terenul prin 2004. Am auzit pe cineva spunand ca...
Teren pentru tineri Au ramas fara teren. PUZ-ul pentru tineri era planificat pe fosta pasune comunala, dar legislatia nu le mai da voie sa o scoata din circuit. Acum cred ca se cauta alt teren de la...