Stiri

Forum

Anunturi

Publicitate

Cine e Online

Avem 33 vizitatori și nici un membru online

Ultimele comentarii

 

 

In aceasta seara administratorii acestui site s-au intalnit cu dl. primar Szilagyi Geza, cu dl. Constantin Nicolae, manager de proiect in cadrul primariei Dumbravita si cu alti reprezentanti in scopul obtinerii de informatii in folosul comunitatii noastre.  In urma acestor discutii speram sa va aducem la cunostinta noutati legate de realizarile, nerealizarile si planurile de viitor ale primariei comunei, dar si alte stiri despre activitati sportive, activitati culturale si educative organizate de edilii nostri. Totodata ne dorim sa va prezentam prin paginile acestui website articolele din ziarul local MONITORUL editat de primaria Dumbravita atat pentru cei care locuiesc aici, cat si celor legati doar afectiv de comuna noastra. Multumim pe aceasta cale reprezentantilor din primarie pentru punerea la dispozitia dumneavoastra a noutatilor informative referitoare la comunitatea Dumbravita.

Comentarii   

#1 ForumAdmin 12-04-2012 16:23
test

Ultimele discutii din forum

Când va circula un microbuz 17M în zona CORA? S-a vorbit luna trecută (în martie) de un traseu în zona Cora (vezi www.sursadevest.ro/administratie/item/12...minibusele-ratt.html), dar care NU trece în Dumbrăvița, ci...
Troleibuz RATT in Dumbravita S-a vorbit luna trecută (în martie) de un traseu în zona Cora (vezi http://www.sursadevest.ro/administratie/item/1255-rutele-pe-care-vor-circula-minibusele-ratt.html ), dar...
Fosa septica Cât vă costă vidanjarea unei fose medii(de 4-5 persoane)? Prețurile au cam crescut, cei care vidanjau cu 100 de lei au dispărut, ba chiar și cu 150 sunt greu de găsit (și...
Calitatea apei In curand voi deveni locatar al Dumbravitei :) Am inteles ca una dintre probleme este duritatea apei. Sfaturi pentru un sistem de dedurizare sunt binevenite!
Teren dumbravita lac Nici o opinie, sfat? :(