Stiri

Forum

Anunturi

Cine e Online

Avem 19 vizitatori și nici un membru online

Ultimele comentarii

 

 

In aceasta seara administratorii acestui site s-au intalnit cu dl. primar Szilagyi Geza, cu dl. Constantin Nicolae, manager de proiect in cadrul primariei Dumbravita si cu alti reprezentanti in scopul obtinerii de informatii in folosul comunitatii noastre.  In urma acestor discutii speram sa va aducem la cunostinta noutati legate de realizarile, nerealizarile si planurile de viitor ale primariei comunei, dar si alte stiri despre activitati sportive, activitati culturale si educative organizate de edilii nostri. Totodata ne dorim sa va prezentam prin paginile acestui website articolele din ziarul local MONITORUL editat de primaria Dumbravita atat pentru cei care locuiesc aici, cat si celor legati doar afectiv de comuna noastra. Multumim pe aceasta cale reprezentantilor din primarie pentru punerea la dispozitia dumneavoastra a noutatilor informative referitoare la comunitatea Dumbravita.

Comentarii   

#1 ForumAdmin 12-04-2012 16:23
test

Ultimele discutii din forum


Warning: Illegal string offset 'relative' in /home/rdum0937/public_html/libraries/src/HTML/HTMLHelper.php on line 626

Warning: Illegal string offset 'pathOnly' in /home/rdum0937/public_html/libraries/src/HTML/HTMLHelper.php on line 627

Warning: Illegal string offset 'detectBrowser' in /home/rdum0937/public_html/libraries/src/HTML/HTMLHelper.php on line 628

Warning: Illegal string offset 'detectDebug' in /home/rdum0937/public_html/libraries/src/HTML/HTMLHelper.php on line 629

Warning: Illegal string offset 'relative' in /home/rdum0937/public_html/libraries/src/HTML/HTMLHelper.php on line 632

Warning: Illegal string offset 'detectBrowser' in /home/rdum0937/public_html/libraries/src/HTML/HTMLHelper.php on line 632

Warning: Illegal string offset 'detectDebug' in /home/rdum0937/public_html/libraries/src/HTML/HTMLHelper.php on line 632

Warning: Illegal string offset 'pathOnly' in /home/rdum0937/public_html/libraries/src/HTML/HTMLHelper.php on line 635
Asfaltarea strazilor Va recomand sa mergeti impreuna cu vecini cati mai multi si cu pozele la prima sedinta de consiliu pana nu se asfalteaza si sa va tineti de capul lor pana va dau o solutie. Altfel...
Radioactivitatea din zona Padurii Verzi Sunteti destul de departe de zona unde a fost sonda.
Alegeri Locale pentru Primaria Dumbravita 2016 CL Dumbravita 2016: PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT --- MALAC VICTOR PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT --- HAŢEGAN IOAN PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT --- CIONCĂ DANIEL PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT...
Plata Canalizare - asociatia veche Salut, Si eu sunt in aceeasi situatie pe strada Cervantes 29. Si eu am fost nevoit sa platesc peste 600 euro cand am cumparat terenul prin 2004. Am auzit pe cineva spunand ca...
Teren pentru tineri Au ramas fara teren. PUZ-ul pentru tineri era planificat pe fosta pasune comunala, dar legislatia nu le mai da voie sa o scoata din circuit. Acum cred ca se cauta alt teren de la...