Stiri

Forum

Anunturi

Publicitate

Cine e Online

Avem 51 vizitatori și nici un membru online

Ultimele comentarii

Ieri, 19 iulie 2012, a apărut pe siteul de licitaţii publice e-licitatie.ro o cerere de ofertă cu titlul "Lucrări de îmbrăcare a străzilor în localitatea Dumbrăviţa Timiş". Detalii puteţi găsi mai jos sau în ataşament.

"CANTITATEA SAU DOMENIUL CONTRACTULUI

II.2.1) Cantitatea totala sau domeniul

Lucrari de imbracare a strazilor in localitatea Dumbravita, jud.Timis pe str. Petre Tutea, str. Ferventia, str. Balcescu, str.Silvana,

str. Silvana 2, str. Saturn, str. Saturn 2, str.Soarelui, str. Venus1, str.Venus 2, str. Mesteacanului, str. Pluto 1, str. Pluto 2, str. Cristofor Columb, str.

 

Szentes, str. Varsovia, str. Sank Petersburg, str. Alex.Lapusneanu, str. Semenicului.

Valoarea estimata fara TVA: 4,802,650.13 RON"

"DURATA CONTRACTULUI SAU TERMENUL PENTRU FINALIZARE

6 luni incepand de la data atribuirii contractului / emiterii ordinelor de incepere a serviciilor sau lucrarilor"

Invitaţia de participare in format PDF


Comentarii   

-1 #12 gogu 17-10-2012 14:43
Citez pe gogu:
http://www.e-achizitii.com/view_anunt_atribuit.php?id_anunt_atribuit=269104

putem spune daca a fost un singur ofertant ca a fost pretul cel mai scazut conform criteriului dupa care a fost ales sau a fost pretul cel mai mare?
-1 #11 gogu 17-10-2012 14:40
http://www.e-achizitii.com/view_anunt_atribuit.php?id_anunt_atribuit=269104
#10 X-ulescu 02-10-2012 12:42
Citez pe Andrei85:
Cand incep lucarrile? S-a semnat contractul cu firma castigatoare???


Vine .....Vine... IARNA, a castigat cine trebuie ....ca sa inceapa ... cand trebuie, adica la IARNA ca sa inghete si nimeni sa nu poata verifica ce s-a asfaltat
#9 Andrei85 28-09-2012 10:20
Cand incep lucarrile? S-a semnat contractul cu firma castigatoare???
+1 #8 flo 05-09-2012 11:03
licitatia a fost castigator Nem Construct
+3 #7 LAV 23-08-2012 08:53
CE FACETI DOMNILOR ALESI CU ZONA CORA????????
+1 #6 AndreiA85 22-08-2012 06:32
Durata de executie e de 6 luni de la data atribuirii contractului / emiterii ordinelor de incepere a lucrarilor". Degeaba se semneaza contractul daca autoritatea contractanta da ordin de incepere a lucrarilor in primavara lui 2013. Semnarea contractului nu ne da ,din pacate, asigurari ca lucrarile vor demara toamna aceasta. :zzz
#5 dlazar 22-08-2012 06:09
Stie cineva s-a semnat contractul? Incep lucrarile?
+1 #4 AndreiA85 22-08-2012 05:49
Se mai stie ceva de procedura de atribuire a lucrarii? Am vazut in SEAP ca data limita de depunere a ofertelor a fost 09.08.2012. In ritmul acesta e greu de crezut ca va incepe astfaltarea anul acesta pana la prima zapada.
#3 ForumAdmin 08-08-2012 07:54
Citez pe bianca b:
Am cautat pe site-ul www.e-licitatie.ro si n-am gasit nimic. Postati link-ul care ne duce direct sa vedem acolo exact cati s-au inscris, etc

Filtrati dupa Numar invitatie = 332037

Ultimele discutii din forum

Când va circula un microbuz 17M în zona CORA? S-a vorbit luna trecută (în martie) de un traseu în zona Cora (vezi www.sursadevest.ro/administratie/item/12...minibusele-ratt.html), dar care NU trece în Dumbrăvița, ci...
Troleibuz RATT in Dumbravita S-a vorbit luna trecută (în martie) de un traseu în zona Cora (vezi http://www.sursadevest.ro/administratie/item/1255-rutele-pe-care-vor-circula-minibusele-ratt.html ), dar...
Fosa septica Cât vă costă vidanjarea unei fose medii(de 4-5 persoane)? Prețurile au cam crescut, cei care vidanjau cu 100 de lei au dispărut, ba chiar și cu 150 sunt greu de găsit (și...
Calitatea apei In curand voi deveni locatar al Dumbravitei :) Am inteles ca una dintre probleme este duritatea apei. Sfaturi pentru un sistem de dedurizare sunt binevenite!
Teren dumbravita lac Nici o opinie, sfat? :(